Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Wystartował już nabór na postacie tła do zbliżających się edycji The Witcher School! Informacja ta z pewnością zainteresuje nie tylko fanów Wiedźmina, ale również wszystkich wielbicieli fantastyki oraz LARPów.

 

The Witcher School to cykliczny LARP osadzony w uniwersum z sagi Andrzeja Sapkowskiego. Uczestnicy spędzają razem trzy dni w zamku, wcielając się w adeptów przechodzących wiedźminśkie szkolenie. Zgłoszenia na NPC umożliwiają wsparcie tego projektu własnym doświadczeniem i umiejętnościami, a jednocześnie uczestniczenie w zabawie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia i dotyczą tylko osób pełnoletnich. Poszukiwane są osoby o wszelakich umiejętnościach, których zadaniem będzie wcielenie się w m. in. nauczycieli, bardów, czarodziejki i inne postacie ze świata Wiedźmina. Dla osób przyjętych, organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, a w niektórych przypadkach również wynagrodzenie. Nabór dotyczy zarówno edycji polskich, jak i międzynarodowych, zatem poszukiwane są także osoby z dobrą znajomością języka angielskiego. Możliwe jest zgłoszenie się do jednej lub kilku edycji.

Jest to naprawdę unikatowa szansa na dołączenie do zespołu odpowiadającego za tworzenie The Witcher School, nabycie nowych doświadczeń i poznanie ciekawych ludzi.

Formularz zgłoszeniowy tutaj.

Grafika LARP-a The Witcher School

Źródło: The Witcher School

Tagged Under

Czym są Konwenty Południowe

Konwenty w Polsce

Konwenty Południowe są największą w Polsce redakcją o wydarzeniach popkulturalnych w kraju. U nas znajdziecie najświeższe informacje o konwentach z różnych dziedzin. Początki portalu sięgają roku 2013 kiedy to zaczęliśmy od pierwszych konwentowych relacji i recenzji. Trzon i najważniejszy punkt działania stanowi nasza lista konwentów stanowiąca najobszerniejszy i najbardziej aktualny zbiór eventów odbywających się na terenie Polski. Nasze główne działy to konwenty fantastyki, mangi i anime, gier i e-sportu, gier planszowych czy LARP-y. Dzięki nam możesz też być stale na bieżąco dzięki newsom o wydarzeniach. Strona Konwentów Południowych jest także responsywna, co dodatkowo wspomaga nasza mobilna aplikacja na androida - Kalendarz/Lista Konwentów.

Galerie i fotorelacje z konwentów

Jako dziennikarze, jesteśmy obecni na wielu imprezach, a dzięki sieci fotoreporterów w całym kraju, jesteśmy w stanie wykonywać i publikować zdjęcia z konwentów w formie galerii na naszym Fanpage. W wygodny sposób możecie nawigować po imprezach z podziałem na kolejne lata i miesiące dzięki przejrzystym buttonom. Wystarczy kliknąć by przejść do interesującej nas fotorelacji z wydarzeń.

Recenzje książek, mang i gier planszowych

To nie wszystko. Portal stale się rozwija, co wpływa na otwieranie kolejnych działów. Od 2015 roku piszemy też recenzje książek o tematyce fantastycznej, a niedługo później na naszej stronie pojawiły się także recenzje gier planszowych, mang, systemów RPG i komiksów. Współpracujemy z 37 wydawnictwami co gwarantuje nam często przedpremierowy dostęp do materiałów i szybką recenzję, która podpowie Wam czego możecie się spodziewać.

Wywiady

Na naszej stronie znajdziecie także wywiady ze znanymi oraz debiutującymi cosplayerami czy pisarzami książek. Z racji tematyki portalu przeczytacie u nas także rozmowy z graczami, e-sportowcami i osobami związanymi z branżą gier elektronicznych.