Konwenty Południowe - Strona startuje! Łączmy się!

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Witam,
Mam przyjemność przedstawić Wam naszą nową stronę internetową! www.konwenty-poludniowe.pl/ . Znajdziecie na niej wszystko co jest potrzebne każdemu konwentowiczowi poczynając od rozbudowanego kalendarze konwentowego, przez FAQ dla początkujących a na informacjach kończąc :-). Mało tego, niedługo ogłoszony zostanie konkurs z okazji 500 Like'ów :-). Ale to leci... A jeszcze nie rozdałem przypinek za 300 xD. Ale nie martwcie się, dostaniecie je. Zapraszam do przeglądania i subskrybcji strony (na samym dole :-) )!

Pozdrawiam, A.

PS. Niedługo system komentowania postów przez Facebooka będzie dostępny także w opisach szczegółowych konwentów więc w razie gdybyście chcieli się umówić, dowiedzieć kto jedzie lub zakomunikować swoją przyszłą obecność to zapraszam serdecznie :-).
Tagged Under