Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Hej,
Mała przerwa w niusowaniu z powodów osobistych. Od dziś wracamy do gry :-). Po pierwsze, chciałbym podziękować Wam za 600 like :-). Jest to niesamowity wynik biorąc pod uwagę to jak krótko istniejemy. Chciałem do BXmass dobić do 300 do konkursu z przypinkami a od 500 zrobić kolejny konkurs xD. Jednak przerośliście moje najśmielsze oczekiwania. Dlatego też powstała dla Was strona www.Konwenty-Poludniowe.pl i Kalendarz Konwentowy. Nie wiem czy wiecie, ale możecie komentować kalendarz (każdy konwent z osobna) przez facebooka! Wystarczy zjechać w dół na stronie informacji konwentowej (po kliknięciu nazwy konwentu w tabelce kalendarza) i już można zostawić po sobie ślad choćby deklarując swoją obecność czy też wypytać o szczegóły :-).

Około tygodnia przed BX-em napiszę jeszcze do osób, którym winien jestem przypinkę za konkurs, żeby ustalić sposób jej odbioru :-).

Przypominam też, że poszukujemy ludzi do ekipy Konwenty Południowe. Wyszukiwaczy informacji, ludzi jeżdżących na konwenty i robiących zdjęcia oraz relacje (gwarantujemy wejściówki na część z nich). Jak się zgłosić? Wystarczy napisać wiadomość do Fanpage, albo skorzystać z formularza kontaktowego na stronie WWW (po prawej stronie pod przewijającymi się logami).

Pozdrawiam i dziękuję, że z nami jesteście, A.
Tagged Under

Czym są Konwenty Południowe

Konwenty w Polsce

Konwenty Południowe są największą w Polsce redakcją o wydarzeniach popkulturalnych w kraju. U nas znajdziecie najświeższe informacje o konwentach z różnych dziedzin. Początki portalu sięgają roku 2013 kiedy to zaczęliśmy od pierwszych konwentowych relacji i recenzji. Trzon i najważniejszy punkt działania stanowi nasza lista konwentów stanowiąca najobszerniejszy i najbardziej aktualny zbiór eventów odbywających się na terenie Polski. Nasze główne działy to konwenty fantastyki, mangi i anime, gier i e-sportu, gier planszowych czy LARP-y. Dzięki nam możesz też być stale na bieżąco dzięki newsom o wydarzeniach. Strona Konwentów Południowych jest także responsywna, co dodatkowo wspomaga nasza mobilna aplikacja na androida - Kalendarz/Lista Konwentów.

Galerie i fotorelacje z konwentów

Jako dziennikarze, jesteśmy obecni na wielu imprezach, a dzięki sieci fotoreporterów w całym kraju, jesteśmy w stanie wykonywać i publikować zdjęcia z konwentów w formie galerii na naszym Fanpage. W wygodny sposób możecie nawigować po imprezach z podziałem na kolejne lata i miesiące dzięki przejrzystym buttonom. Wystarczy kliknąć by przejść do interesującej nas fotorelacji z wydarzeń.

Recenzje książek, mang i gier planszowych

To nie wszystko. Portal stale się rozwija, co wpływa na otwieranie kolejnych działów. Od 2015 roku piszemy też recenzje książek o tematyce fantastycznej, a niedługo później na naszej stronie pojawiły się także recenzje gier planszowych, mang, systemów RPG i komiksów. Współpracujemy z 37 wydawnictwami co gwarantuje nam często przedpremierowy dostęp do materiałów i szybką recenzję, która podpowie Wam czego możecie się spodziewać.

Wywiady

Na naszej stronie znajdziecie także wywiady ze znanymi oraz debiutującymi cosplayerami czy pisarzami książek. Z racji tematyki portalu przeczytacie u nas także rozmowy z graczami, e-sportowcami i osobami związanymi z branżą gier elektronicznych.