Konwenty Południowe - 50 wydarzeń w kalendarzu i raport kwartalny

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Witam,
Chcemy się Wam pochwalić, że w naszym kalendarzu jest już 50 imprez o tematyce fantastycznej, gier oraz mangi i anime (w tym pokrewnych)! Wiele z nich zgłosiliście sami, za co chcemy Wam podziękować :-). Bez Waszej pomocy byłoby znacznie ciężej. Jak już wcześniej zapowiadałem, pracujemy nad stroną internetową na nowej platformie. Wygląd znacząco się nie zmieni. Będzie może troszkę bardziej przejrzyście i dodamy mnóstwo zaje... fajnych funkcjonalności :-). Choćby rejestrację na stronie i takie tam ;-). Spróbujemy się wyrobić do przyszłego tygodnia. Jak na razie tworzymy panel użytkownika.

Przypominam także, że każdy z Was może wnieść coś do portalu. Napiszesz felieton? Robisz zdjęcia/filmy na konwentach? Piszesz relacje? Możesz wysłać to do nas na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a my to opublikujemy (o ile będzie zdatne do użytku). Oczywiście z Twoim podpisem. Przyjmujemy też pomoc techniczną. PHP, HTML, CSS, JavaScript itd. Jest możliwość dołączenia do ekipy stałej, której wyrabiamy choćby legitymacje prasowe.

PS. Udanej majówki! A.
Tagged Under