Konwenty Południowe - Zagramw.to- nowa platforma wspierająca twórców gier planszowych

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Zapewne spora część z Was kojarzy platformę wspieram.to, która pozwala osobom kreatywnym i z pomysłem zdobyć fundusze na zrealizowanie swoich projektów, między innymi gier komputerowych, planszowych czy książek. Obejmuje ona także zbiórki charytatywne.

Do niedawna była to jedyna taka platforma w Polsce. W styczniu tego roku rusza jednak projekt zagramw.to. Różnić się on będzie tym, że w całości jest dedykowany grom planszowym, a nie, jak w przypadku wspieram.to, każdej działalności. Poza tym będą wprowadzone niewielkie zmiany, np. oddzielna zakładka dla stretch goali, lepsza nawigacja strony czy budowa koszyka z możliwością załączania do zamówienia dodatków i gadżetów w trakcie trwania kampanii. Cechą wspólną obu platform będzie natomiast dokonywanie wpłat poprzez system PayU.

Platforma została stworzona przez Łukasza „Wookiego” Woźniaka i będzie można ją wypróbować poprzez kampanię Vallhalii jego autorstwa. 

 

Tagged Under