Konwenty Południowe - Strona Główna

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

resarcanaNiech rozpocznie się walka o osiągnięcie absolutnej magicznej supremacji! Wcielcie się w postacie magów rywalizujących ze sobą o miano najpotężniejszej istoty na świecie i – manipulując czterema żywiołami oraz posługując się posiadanymi na wyłączność taliami artefaktów i ogólnodostępnymi magicznymi przedmiotami – konkurujcie o miano najpotężniejszej istoty na świecie. Tylko czy gra jest warta świeczki? O tym w naszej recenzji.

Odsłony: 24

kotekSzukacie może uroczej gry, która zachwyci zarówno dzieci, jak i ich rodziców? Takiej, która nauczy młodszych graczy poruszania się po planie miasta, wybierania optymalnych tras oraz prostej dedukcji, a przy tym okraszonej pięknymi grafikami, ujmującą historią i… kotami? Jeśli tak, mamy coś dla Was!

Recenzję gry „O kocie w kłopocie” znajdziecie tutaj.

Odsłony: 45

mrocznyzamekZałożenia gry karcianej „Mroczny Zamek” są proste: uczestnicy zabawy wcielają się w grupę nieszczęśników zamkniętych w zamczysku, którzy – przemierzając mroczne korytarze – będą musieli wspólnie mierzyć się z niebezpieczeństwami, podejmować ważne decyzje i odpierać zagrożenia ze strony zabójczych pułapek czy żądnych krwi potworów. Zagramy?

Recenzję „Mrocznego Zamku” znajdziecie tutaj.

Odsłony: 71

wszystko okladkaKooperacja to specyficzna mechanika, którą nie wszyscy lubią. Karcianka „Wszystko albo nic” wymaga od nas współpracy, ale jednocześnie zapewnia szybką i dynamiczną rozgrywkę. Sytuacja na stole ciągle się zmienia, dlatego trzeba uważnie śledzić posunięcia współgraczy. Czy realizacja wspólnych celów może być satysfakcjonująca? Przekonajcie się razem z nami! Recenzję gry znajdziecie tutaj.

Odsłony: 78

miszmasz gramyCzy wiecie, że dzięki prostej grze karcianej da się ćwiczyć spostrzegawczość oraz refleks, a przy tym dobrze się bawić? Być może trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty. Nasza recenzentka już sprawdziła, jakie emocje zapewnia karcianka „Miszmasz! Gramy!”. Chcecie poznać szczegóły? Zapraszamy do lektury recenzji.

Odsłony: 86

nigdywzyciuW latach 90. ubiegłego wieku wielką popularnością cieszyła się gra karciana „Flirt Towarzyski”. Zabawa polegała na zadawaniu pytań i udzielaniu na nie odpowiedzi za pomocą gotowych zestawów tekstów umieszczonych na kartach. Ostatnio ukazała się imprezowa gra karciana „Nigdy w życiu!”, która opiera się na podobnym pomyśle. Czy będzie godnym następcą hitu sprzed lat? Tego dowiecie się z naszej recenzji.

Odsłony: 115

budowamiasta okladkaCo jest Twoim zadaniem? Zarobić miliony. Jak masz to osiągnąć? Wydając miliony! Jeśli dobrze ulokujesz pieniądze, zyskasz bardzo dużo, ale musisz pamiętać, że nie tylko Ty walczysz o ogromne sumy. Wyścig po fortunę już się rozpoczął, a Ty możesz wziąć w nim udział. Jak? Przeczytaj naszą recenzję gry „Budowa miasta”, a wszystkiego się dowiesz.

Odsłony: 129