Konwenty Południowe - Strona Główna

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityką Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

mipasuje okladkaKrótka rozgrywka, różne warianty i możliwość wciągnięcia do zabawy większej liczby osób – zarówno początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy. Tak można w skrócie opisać „Mi pasuje”, prostą grę logiczną polegającą na układaniu kolorowych płytek na planszy gracza. Jej recenzję znajdziecie tutaj.

Odsłony: 19

fantastyczneswiatyZnalezienie odpowiedniej przestrzeni, która pozwoli dać upust nieskrępowanej niczym wyobraźni, jest bardzo trudne. Wielu z nas szuka czasem takich miejsc czy przedmiotów, które zapewnią swobodę korzystania ze zdolności do wymyślania własnych światów, opisywania praw, jakie nimi rządzą, oraz kreowania niezwykłych wydarzeń. Ale już nie musimy szukać, bo mamy grę karcianą „Fantastyczne Światy”. Zagracie z nami?

Odsłony: 33

catan narodziny panstwa inkow„Osadnicy z Catanu” to bez wątpienia jedna z bardziej popularnych gier. To właśnie od tej gry, w której budujemy połączone drogami wioski na planszy złożonej z heksagonalnych pól i gromadzimy zasoby, wiele osób zaczynało swoją przygodę z planszówkami. A wy poznaliście już wszelkie tajniki osadnictwa na wyspie Catan? Jeśli nie, to proponujemy Wam kolejną odsłonę tego tytułu – „Catan. Narodziny państwa Inków”.

Odsłony: 38

„Zew Cthulhu” jest z pewnością najbardziej wyczekiwaną grą fabularną tego roku. Miłośnicy prozy Lovecrafta zebrali siły i w 23 minuty od rozpoczęcia kampanii na wspieram.to zebrali całą kwotę. Obecnie, gdy do końca zbiórki zostało ledwie parę godzin, suma wpłat to ponad 900 000 zł, co czyni ją największym sukcesem crowdfundingowym na polskim rynku gier fabularnych.

Jeśli chcecie wzbogacić swoją kolekcję o kopię tej gry oraz szereg odblokowanych dodatków, to Wasza ostatnia szansa - wystarczy, że zajrzyjcie tutaj.

Zew Cthulhu

Odsłony: 123

vudulhuBycie kultystą zgłębiającym wiedzę zawartą w Mitach Cthulhu jeszcze nigdy nie było tak zabawne! Obrzucanie się nawzajem klątwami, udawanie, że ma się macki zamiast rąk, emitowanie głośnych, nieartykułowanych dźwięków, granie z jednym okiem zamkniętym i całą masę innych rzeczy, które wymagają mnóstwa dystansu do siebie, znajdziecie w karciano-kościanej grze imprezowej „VuDulhu”. Recenzję znajdziecie tutaj!

Odsłony: 72

speed dating okl„Speed dating” to szybka i lekka gra imprezowa dla starszych graczy opierająca się na wymyślaniu oraz opowiadaniu o życiu i zainteresowaniach wyimaginowanych postaci. Tytuł obiecuje dynamiczną i wesołą rozgrywkę, jednak nie jest przeznaczony dla każdego. Komu przypadnie do gustu ta karcianka, a kto powinien omijać ją szerokim łukiem? Tego dowiecie się z naszej recenzji!

Odsłony: 89

„Pola Zieleni” to gra ekonomiczna osadzona w drugiej połowie XX wieku. Gracz wcielając się w rolę farmera, ma za zadanie doskonalić swoje gospodarstwo i rozwijać ekonomię, co doprowadzi go do zwycięstwa. 

Kampanię możecie wspierać tutaj, a osoby, które zrobią to pierwszego dnia będą mogły kupić grę w cenie 129 zł oraz wygrać torbę na planszówki zagramw.to.

Pola Zieleni

Odsłony: 147