Konwenty Południowe - Tanie noclegi podczas festiwalu DreamHaven?

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Festiwal Inspiracji Larpowych DreamHaven to jeden z wielu ciekawych sposobów na spędzenie wakacji. Nie bez znaczenia jest termin, w jakim się odbędzie - od 29 czerwca do 8 lipca 2018 roku - oraz malownicza okolica, czyli Przystanek Alaska w Gliśnie Wielkim. Dotąd dostępne były tylko dwie opcje noclegowe. Do dyspozycji mieliśmy domki do wynajęcia (w ograniczonej ilości) oraz miejsce na polu namiotowym. Co jednak, jeżeli koszt wynajęcia domku nas przerasta i nie mamy swojego namiotu?

Organizatorzy wprowadzili trzecią, bardzo korzystną opcję. Miejsce w dużym, ośmioosobowym namiocie harcerskim/wojskowym. Skorzystanie z tego udogodnienia będzie kosztowało 75 złotych, co wcale nie jest poważną kwotą za 9 dni „wynajmu”.

Koszt wynajęcia domku to ponownie 290 zł, natomiast miejsce na polu namiotowym będzie nas kosztować 190 zł. Możliwe jest również wynajęcie miejsca na jeden lub więcej dni, ale wtedy zapłacimy 45 zł za dobę, co na dłuższą metę nie jest zbyt opłacalne.