Niemal niemożliwe jest znalezienie tematu, który nie został jeszcze zbadany przez twórców automatów do gry w kasynie online. A świat komiksu nie mógł być ignorowany przez artystów. Ich kreatywność, a także popularność samych bohaterów Marvela i DC sprawia, że sloty im poświęcone cieszą się dużą popularnością. Wielu fanów komiksów jest skłonnych odwiedzić darmowa kasa za rejestrację w kasynie i przeznaczyć pewną sumę prawdziwych pieniędzy na gry tylko po to, by jeszcze raz spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Uniwersum Marvela

Marvel to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl, gdy mowa o komiksach. I to właśnie te postacie najczęściej pojawiają się w slotach tematycznych. Twórcy gry starali się skopiować wszystkie cechy charakteru bohaterów tego uniwersum - powagę, solidność, a jednocześnie zachować zgodność z aktualnymi trendami. Ta ostatnia cecha jest wyjątkowa dla tej linii superbohaterów - trudno w to uwierzyć, ale Kapitan Ameryka i Thor mają ponad 100 lat, a są świadomi kwestii tolerancji i aktywnie korzystają z nowoczesnych urządzeń. Dokładnie tak X-Men i Avengers są postrzegani przez graczy na automatach do gry online, którzy przychodzą, aby wygrać w All Right Casino bonus bez depozytu lub spędzić czas na darmowej grze o wirtualne kredyty.

Najpopularniejsze maszyny z nowymi historiami ze świata Marvela:

  1. Captain America - The First Avenger Scratch. Automat do gry w zdrapki, w którym musisz wymazać pola, aby poznać swoją wygraną. Maszyna jest ozdobiona portretami ikonicznego bohatera i jest on również głównym symbolem, który zwiększa stawkę o 1000 razy.
  2. XMEN Scratch от Playtech. Inny wariant zdrapki, w którym za trzy takie same elementy można otrzymać określoną nagrodę. Maksymalna wygrana wynosi 3 000 zakładów.
  3. Ghost Rider lub Ghost Rider jest interesujący nie tylko ze względu na grafikę, ale także na szansę wygrania jednego z trzech jackpotów od producenta Cryptologic. Automaty Marvela są podłączone do specjalnego programu partnerskiego, a fani serii komiksów mogą zgarnąć dużą nagrodę specjalną.

Wszystkie opisy dotyczą tylko licencjonowanych kasyn. Gry oskryptowane są prowadzone przez użytkowników na własne ryzyko.

Światy Detective Comics

Wszechświat ten charakteryzuje się surowością i pewną ponurością. DC nie wysyła swoich bohaterów na inne planety, ani nie zmienia scenariuszy. Za każdym z ciemnych charakterów kryje się jakaś historia, zazwyczaj tragiczna. Tę atmosferę oddają również artyści pracujący z tym tematem. Najciekawsze aparaty do gry w tej serii komiksów o grach hazardowych:

  1. Superman the Movie" firmy Playtech. Klasyczny automat do gry ma nie tylko cztery otwarte rzędy, podczas gdy większość automatów ma trzy, ale ma też dodatkową postać specjalną. W rezultacie powstaje dynamiczna i bardzo zmienna gra, w której ponad 40% wygranych pochodzi z gry bonusowej. Skromna, statyczna grafika w pełni oddaje ducha oryginału.
  2. The Dark Knight Microgaming. Historia Nietoperza została ujawniona jako pięciobębnowy automat w 2010 roku, a 2 lata później doczekała się sequela. Klasyczny slot wideo z darmowymi spinami wykorzystuje materiał filmowy zamiast gry bonusowej. Taka decyzja sprawiła, że maszyny są kolorowe, choć - zgodnie ze stylem materiału źródłowego - nieco mroczne.
  3. Batman przez NextGen. NextGen to jedyna firma, której udało się sprawić, że maszyna poświęcona Batmanowi jest jasna, a nawet zabawna. W ten sposób artyści całkowicie zrezygnowali z typowych postaci, rysując w zasadzie własny komiks na zadany temat. Ci, którzy nie patrzą na ilustracje, lubią freespiny z dodatkowymi funkcjami i losowe bonusy, które zabawiają graczy w okresach bezczynnego przewijania.
  4. Justice League przez NextGen Gaming. Kolejna maszyna, w której nawet nie zwraca się uwagi na ciemne odcienie tła. Powodem jest wspaniała sylwetka bohaterki Ligi Sprawiedliwości i jej słabe przykrycie ubraniami. Gdy gracz złapie symbol jokera na freespinach, symbol jokera staje się ekspansywny, a postać pojawia się w pełnym rozmiarze. Niestety, jest to tylko 3 sekundy do obejrzenia - podczas serii darmowych obrotów bębny kręcą się same, z minimalną przerwą.

Większość automatów występujących w serii komiksów to zwykłe automaty pięciobębnowe.

Światy alternatywne

Cowboys & Aliens nie jest nawet komiksem, ale powieścią graficzną, która została później przekształcona w sagę science fiction. W filmie występują Harrison Ford i Daniel Craig. Główni bohaterowie pięciobębnowej gry Playtek najwyraźniej również pochodzą od nich. Producent po raz kolejny potwierdził więc swoją słabość do komiksowych fabuł.
Innym komiksem, który jest na ustach wszystkich, ale nie należy do tych dwóch imperiów graficznych, jest Sędzia Dredd. Slot Judge Dredd, oparty na powieści graficznej wydawnictwa IDW Publishing, został wydany przez NextGen Gaming. Slot jest zaprojektowany w duchu oryginalnego rysunku, ale zespół pokazał całą wyobraźnię w mechanice. Symulator zachwyca hojnymi freespinami z rozszerzającym się jokerem i mnożnikami.

Kick-Ass lub Kick-Ass autorstwa 1x2 Gaming warto otworzyć tylko po to, żeby zobaczyć, czy taki komiks w ogóle istniał. To jeden z przypadków, w którym gra okazała się ciekawsza od pierwowzoru. Pięć symboli specjalnych, symbole freespinów i mnożniki sprawią, że będziesz mieć oczy szeroko otwarte podczas czytania tej dziwacznej historii.
Kolekcja automatów do gry w komiksy jest cały czas powiększana. Prawie wszystkim nowościom z rynku literackiego i premierom towarzyszą premiery od twórców. Być może już w niedalekiej przyszłości gracze zobaczą na bębnach Cravena Łowcę lub Morbiusa, gdyż taśmy te znajdują się w planach dystrybutorów filmowych na rok 2023.

Tagged Under