Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Dołącz do nas

Witamy w naszej społeczności - opowiedz o sobie i dołącz
  

Chcę zapisać się na newsletter i otrzymywać informacje o nowościach i aktualizacjach serwisu informacyjnego Konwenty Południowe oraz informacje o wydarzeniach pop-kulturalnych, recenzjach i innych działaniach związanych z pracą redakcji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Redakcję Konwenty Południowe moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracji konta w celu i zakresie niezbędnym do realizacji funkcjonowania portalu i świadczenia przez niego usług informacyjnych.

Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji powyższych działań. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Portal określone są na stronie Polityki Prywatności.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony! Mamy nadzieję że zostaniesz!