Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Zapowiadany od niemal dziewięciu lat „The Watch" to coś, na co czekają wielbiciele twórczości Terry'ego Pratcheta. Premiera serialu ma się odbyć już w styczniu 2021 roku. Prime Focus Productions uraczyło nas już oficjalnym trailerem.

 

Produkcja osadzona w Świecie Dysku ma opowiadać o straży miejskiej w Ankh-Morpork. Grupa społecznych wyrzutków próbująca walczyć z przestępczością i korupcją w tym okrytym złą sławą mieście to niewątpliwie ciekawa koncepcja. Trzeba jednak pamiętać, że „The Watch" w przeciwieństwie do trzech poprzednich ekranizacji od Prime Focus nie jest adaptacją żadnej z powieści Terry'ego Pratchetta! Podkreśla to zwłaszcza córka autora, Rhianna Pratchett, po spięciu z showrunnerem serialu Simonem Allenem. Producent w swoich podziękowaniach po zakończeniu zdjęć nie wspomniał ani słowem o sir Terry'm, co spotkało się z dużą krytyką ze strony jego fanów. Emocje więc rosną, a zdania na temat samego serialu są mocno podzielone. Niemniej jednak warto rzucić okiem na nowiutki trailer „The Watch". Miłego oglądania!