Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Pamiętacie o tworzonym przez Netflix serialu animowanym osadzonym w uniwersum gry League of Legends? Jeżeli nie, to czytajcie dalej. Jeżeli jednak odpowiedź jest twierdząca, ale jakimś cudem przegapiliście wieści, to przedstawiamy Wam oficjalną zapowiedź produkcji! Obejrzycie ją poniżej, z polskim dubbingiem (bez problemu znajdziecie wersję angielską jeżeli taka bardziej Wam odpowiada). W klipie zobaczycie kilka postaci, które gracze z pewnością rozpoznają. Nie chcemy jednak Wam za dużo zdradzać ;-).

Premiera serialu ma się odbyć w trakcie mistrzostw świata w League of Legends 7 listopada, o godzinie 4:00 czasu polskiego. Produkcja będzie podzielona na trzy akty. Pierwsze trzy odcinki poświęcone zostały siostrom. Na część drugą poczekamy tydzień, do 13 listopada o 19:00, zaś na trzecią kolejny tydzień, do 20 listopada, również o 19:00. Macie zamiar obejrzeć animację, czy raczej trzymać się od niej z dala?

Zapowiedź Arcane, serialu animowanego Netflixa w świecie League of Legends