Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jacek Rozenek, znany polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, którego głos wielu z nas kojarzy z głównej roli w grach o Wiedźminie Geralcie, przeszedł udar mózgu. O złym stanie zdrowia Rozenka mówiło się już w marcu, kiedy to zasłabł on podczas jednego ze spektakli. W połowie maja trafił nagle do warszawskiego szpitala. Obecnie aktor nie mówi i przechodzi rehabilitację prawej ręki i nogi, pracują z nim także logopedzi próbujący przywrócić mu zdolność mowy. Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia i sprawności pozwalającej na samodzielne funkcjonowanie.

Jacek Rozenek wiedzmin

Źródło grafiki: https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/artykuly/mistrzowie-dubbingu-czyli-10-najlepszych-polskich-glosow-w-grach-wideo/wcgyyt4

Tagged Under