Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

1 grudnia tego roku polski Senat powołał do życia Radę Gospodarczą - zespół Doradców ds. Gospodarczych przy Marszałku Senatu RP. Nominacje członkom wręczył sam Marszałek - prof. Tomasz Grodzki. W Radzie znaleźli się między innymi prezesi firm z branży komputerowej.

Marszałek Senatu podkreśla, że do współpracy zaprosił wybitnych polskich przedsiębiorców.

„Chcemy ich pytać o zdanie, co robić dalej z polską gospodarką, która cierpi z powodu pandemii w sposób, który jest czasem trudny do oszacowania”

Do Rady zaproszony został między innymi prezes zarządu Grupy CD Projekt Adam Kiciński i prezes zarządu X-KOM Michał Świerczewski. Poza nimi w skład Rady wchodzą również Przewodniczący - Zbigniew Jakubas, dr Sławomir Dudek, prof. Jerzy Hausner, Bogdan Kaczmarek, Jerzy Krzanowski, Arkadiusz Muś i Henryk Orfinger. Doświadczenie członków Rady ma pomóc w odbudowaniu polskiej gospodarki. 

                 

Tagged Under