Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

R77cafe

Adres:
Kraków, Walerego Eljasza Radzikowskiego 77
Kategoria:
Gry planszowe
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:
Pn-Cz - 16:30-00:00
Pt - 16:30-01:30
Sb - 16:00-01:30
Nd - 16:00-00:00
R77cafe - Konwenty Południowe
Opis:

Cześć!

Ponad 2 lata temu zrodził się w naszych głowach pomysł stworzenia lokalu, w którym będziemy mogli, wraz z naszymi przyjaciółmi i znajomymi, spędzać wolny czas, dobrze się przy tym bawiąc ;)

Ponieważ część z nas posiada już rodziny (niejednokrotnie z małymi pociechami), chcieliśmy aby również dla nich znalazło się coś fajnego, a nasze wspólne wyjścia były zawsze udane .

Po wielu nieprzespanych nocach i 2 latach planowania i przygotowań, nasze marzenia udało się zrealizować :)

Chcielibyśmy, abyście również Wy dołączyli do grona naszych znajomych, dlatego już dziś zapraszamy do R77cafe!

Ale po kolei! Co zaplanowaliśmy aby fajnie spędzić u nas czas?

Po pierwsze, możecie wypić u nas doskonałą kawę – nasze mieszanki są wypalane specjalnie dla Was w podkrakowskiej palarni kawy, z nasion sprowadzanych z Brazylii i Wietnamu, a następnie przygotowywane przez dyplomowego baristę.

Do kawy proponujemy także „pyszności” z jednej z najlepszych krakowskich pracowni cukierniczych - testowane i dobierane przez najlepszych znawców tematu – nasze dzieci.

Dla smakoszy znajdzie się również kufel złocistego napoju ;)

Ale ponieważ nie samym jedzeniem (i piciem) człowiek żyje, oto co proponujemy :

Ponad 590 gier planszowych, od prostych gier jak „Wsiąść do pociągu”, „Carccassone” czy „Kolejka”, wydana przez IPN, przez trudniejsze („Epoka kamieni”, „Lewis & Clark” czy „Świat dysku”), po duże i skomplikowane tytuły wymagające wielogodzinnej rozgrywki („Wojna o pierścień”, „Posiadłość szaleństwa”, „Eclipse” i wiele innych). W naszej kolekcji znajdują się również tytuły przewidziane specjalnie dla młodszych graczy – „Niebezpieczna Wyprawa”, czy „Superhobaterowie”.

Ponieważ planszówki są naszym zdaniem najlepszym sposobem na miłe spędzenie wolnego czasu - nasz kawiarniany lokal został zaprojektowany tak, że zarówno wypicie kawy, jak i rozgrywka będą prawdziwą przyjemnością (nasze stoły są dużych rozmiarów, a oświetlenie specjalnie przystosowane do planszowych rozgrywek).

Co jeszcze? Znajdziecie u nas także salkę kinową (z technologią 3D), gdzie w kameralnej atmosferze, będzie można obejrzeć zarówno nowości ekranowe, jak i kultowe produkcje. To doskonałe miejsce na randkę, wyjście ze znajomymi, z rodziną, jak i niedzielny pokaz bajek dla dzieci.

Jeśli do dobrej kawy i tarty wolisz lekturę – nic prostszego. Wystarczy sięgnąć na naszą półkę, gdzie historie o wampirach i Sooki Stackhouse, sąsiadują z sagą R.R. Martina i opowiadaniami dla dzieci - smacznego!

W najbliższym czasie pojawią się dodatkowe atrakcje: ogródek (także dla dzieci), zajęcia tzw. uniwersytetu małego dziecka (fizyka, chemia, „kitchen science” czy nauki kryminalistyczne).

Wreszcie, jeśli chodzi o płatności, ponieważ coraz częściej nie nosimy ze sobą gotówki wprowadziliśmy możliwość płatności kartą (bez minimalnej kwoty) :)

Gdzie otwieramy nasz lokal ?

Całkiem blisko (3 przystanki MPK) od miasteczka studenckiego AGH - na ul. Radzikowskiego 77.