Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Steamland

Adres:
Kraków, Józefa Dietla 64
Kategoria:
Fantastyka
Ocena:
0/10
Linki:
Godziny otwarcia:
Pn-Pt - 16:00-02:00
Sb - 16:00-03:00
Nd - 16:00-02:00
Steamland - Konwenty Południowe
Opis:

Steamland jest miejscem dla każdej osoby związanej w jakimkolwiek stopniu z fantastyką oraz dla osób które chciały by poznać fascynujący świat przygód, zagadek i lotów kosmicznych w wyobraźni. Chcemy ją promować i rozwijać wśród każdych grup wiekowych, oraz wśród firm jako alternatywa dla nudnych imprez integracyjnych.

Na miejscu jest ogromna powierzchnia ponad 500m, bar z możliwością pogrania w gry planszowe/karciane/bitewne, za dnia kawiarnia z pyszną kawą oraz kuchnia z oszałamiającymi daniami i przystawkami. Mamy sale na RPGi, LARPy. I przedewszystkim pokład taneczny na koncerty i hulańce. W lokalu znajduje się nawet sklep z grami. A całą atmosferę budują prawdziwi piraci gotowi walczyć za swój bar.

Zajmujemy się również edukacją dzieci i promowaniem alternatyw rozrywki od gier komputerowych.