Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Riot Games oraz Marvel nawiązali współpracę, która zaowocuje serią komiksów ze świata „League of Legends”. Seria będzie kulminacją comiesięcznych powieści graficznych opartych na popularnej grze sieciowej.

Pierwszy komiks zatytułowany będzie „League of Legends: Ashe: Warmother” i skupi się na historii tytułowej Ashe – wojowniczki z lodowej krainy, która musi zmierzyć się z rolą lidera swojego ludu i sprostać fanatycznym oczekiwaniom matki. Pierwsza część komiksu pojawi się na platformach cyfrowych już 19 grudnia, jednak na pełną wersję musimy poczekać do maja 2019 roku.

Komiks współtworzyć będą debiutujący pisarz Odin Austin Shafer oraz artystka Nina Vakueva, autorka serii „Heavy Vinyl”, nominowana do The Russ Manning Most Promising Newcomer Award, czyli amerykańskiej nagrody wręczanej artystom pracującym nad komiksami.

 

League of Legends Ashe Warmother

Tagged Under