Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Wiecie co to jest Escape Room? Nie? Już tłumaczymy. Jesteście tylko Wy, cztery ściany, meble i różne dziwne... przedmioty. Praktycznie wszystko w tym pokoju jest zagadką. Rozwiązanie ich, to jedyna szansa na wyjście. Chyba, że chcecie zostać tam już na wieczność. Problem w tym, że macie tylko godzinę. Po tym czasie... tego nie wie nikt ;-).

Dlaczego mówimy Wam o tej atrakcji? Otóż uczestnicy East Games United będą mogli zabawić się za darmo! Do zgarnięcia są także nagrody ze specjalnych skrzynek/pudeł, umieszczonych na całym terenie wydarzenia. Jedyne czego Wam potrzeba to spryt i zdolność logicznego myślenia!

Tagged Under