Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Mamy nadzieję, że ten jakże zacny dzień, jakim jest święto wszystkich dzieci, minął Wam pozytywnie! Chcielibyśmy jednak przypomnieć, iż wielkimi krokami zbliża się trzecia edycja Wonderconu i macie coraz mniej czasu by zarezerwować wejściówkę, jak również zgłosić swój udział w konkursie cosplay.

Ostateczna data zapisów to 19 czerwca i po tym dniu zakup tańszego biletu nie będzie już możliwy. Nie będziecie również mieli zagwarantowanego miejsca do spania.

Dodatkowo, do 12 czerwca macie jeszcze okazję zgłosić się do pomocy przy organizacji konwentu, jak również zgłosić dodatkowe atrakcje do programu.

Najszybciej rezerwacji miejsca dokonacie poprzez stronę www.rezerwix.pl.