Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Witamy serdecznie! Mamy dziś sobotę, 11 dzień czerwca i...także coś dla wszystkich zainteresowanych tematyką kolorowych kucyków, krzewiących magię przyjaźni. My Little Konwent, który w tym roku odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w Elblągu, opublikował pełny plan nadchodzącej imprezy.

Na co mogą liczyć uczestnicy? Możliwości jest sporo, bowiem w planach są koncerty, prelekcje związane ze światem MLP (choć nie tylko), warsztaty rysunkowe, konkursy, jak również sesje autografów. Na koniec konwentu tradycyjnie odbędzie się także aukcja charytatywna. Organizatorzy zastrzegają jednak, iż podany plan może jeszcze ulec zmianie.

Link do pełnego planu wydarzenia:
Program