Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Za Imperatora! Tak krzyczeli kiedyś kuracjusze Enklawy Legend, zanim udali się tam na zasłużoną emeryturę po długiej służbie dla Imperium. Spokój bajkowych emerytów zakłóca jednak Wielka Herezja Hello Kitty, której efektem jest zniknięcie samego Imperatora. Chcecie wiedzieć, jak zakończy się ta historia? A może preferujecie mieć realny wpływ na jej rozwój? Taką okazję daje Wam larp terenowy SWEETHAMMER 40.000, nieco podkolorowana wersja znanego uniwersum, na którą gorąco zapraszamy!

Event organizowany przez grupę larpową Mantykora będzie miał miejsce 16 października, w godzinach 15-20, na terenie United Paintball w Poznaniu. Cena biletu to jedyne 30 zł, natomiast postacie możecie zgłaszać do 7 października.