Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Opole jest tam, gdzie zawsze było, ale czas nie stoi w miejscu, a wraz z jego upływem nadchodzi tegoroczny Opolcon. Listopad czy nie, zainteresowanych wyjazdem lub długą pieszą wyprawą (nikogo nie oceniamy) zachęcić może, już dostępna lista gości, którzy potwierdzili swoją obecność na tym wydarzeniu. Jeżeli kiedykolwiek byliście w kinie lub nawet usiedliście wieczorami do lektury, znać możecie już takie imiona jak Magdalena Pioruńska, Agata Suchocka, Stanisław Mąderek, Jacek Komuda lub Andrzej Trybuła.

Znani w świecie filmu i literatury będą na wyciągnięcie ręki już niedługo. Jeżeli w Waszym sercu zaiskrzyła chęć poznania ich bliżej, zapraszamy na Opolcon!Logo Opolcon