Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Cześć i czołem! Witamy Was po przerwie świątecznej w pierwszym w tym roku Poniedziałkowym Flashu Konwentowym! Zaczynamy gamingowo, a to za sprawą pierwszej edycji GameFest, która w najbliższy weekend odbędzie się w Warszawie. Do dzieła!

Organizowany przez Gamers for Children oraz Disco:VR GameFest to mieszanka przyjemnego z pożytecznym, bowiem celem imprezy jest zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik płaci za wstęp ile chce, a w zamian może liczyć nie tylko na wyśmienite towarzystwo, ale także zyskuje możliwość zagrania we wciągające tytuły z gatunków wszelakich. Dla bardziej głodnych rywalizacji planowane są turnieje, więc z pewnością każdy rodzaj gracza spędzi tutaj miło czas. A skoro o miejscówce już mowa, to najbliższy GameFest odbędzie się w Disco:VR - Salonie Wirtualnej Rzeczywistości przy ul. Garażowej 4.

GameFest