Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Konwenty Południowe objęły patronatem IX SPOT, który odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku w Przywidzu. Konwent obejmuje 48 godzin grania w planszówki i RPG, LARP, warsztaty, gry terenowe, wieczorne imprezy przy grillu i wiele więcej, a wszystko to jest okraszone malowniczymi, pomorskimi krajobrazami.
SPOT to wydarzenie idealne zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z LARPem, jak i dla bardziej doświadczonych uczestników. 
Poza rozrywką w cenę biletu wchodzą: nocleg w 7-osobowych, wyposażonych domkach, dostęp do sal LARPowych oraz miejsca imprezowego wraz z grillem. Bilety są dostępne od 1 lutego do 13 marca i można będzie je nabyć tutaj.

SPOT_logo

Tagged Under