Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

„Na tegorocznym Goblikonie odbędzie się spotkanie autorskie z Konradem T. Lewandowskim, pisarzem, filozofem, laureatem Nagrody Zajdla. Spotkanie będzie miało miejsce na sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu (ul. Zamkowa 2) – tuż obok Zespołu Szkół Mechanicznych, czyli głównego budynku konwentowego – w sobotę 16 sierpnia w godzinach 13:30 - 15:00.

Wstęp na spotkanie jest całkowicie darmowy – zaproszeni są wszyscy, nie tylko uczestnicy Goblikonu.

Konrad T. Lewandowski – pisarz, filozof, publicysta i redaktor. Autor ponad trzydziestu powieści o tematyce fantasy, science-fiction oraz kryminalnej. Laureat nagrody im. Janusza A. Zajdla za opowiadanie „Noteka 2015”. Współpracował z takimi czasopismami jak: Nowa Fantastyka, Przegląd Techniczny, Cogito, Sprawy Nauki, Czas Fantastyki oraz Skandale. Wszechstronnie wykształcony (doktor filozofii, inżynier chemii).

Na spotkanie z pisarzem zapraszają organizatorzy Goblikonu 2014: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu, Zamek Piastowski w Raciborzu, Zespół Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu oraz Klub Miłośników Gier i Fantastyki „BASTION” działający przy MiPBP w Raciborzu.

Więcej o programie Goblikonu można się dowiedzieć na stronie konwentu (www.goblikon.pl) i facebooku (www.facebook.com/goblikon). Punkty programu zbierane są jeszcze do jutra (7.08.) – pełny program zostanie ogłoszony 10 sierpnia."


Tagged Under