Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Już 25-27 lutego w katowickim Spodku ponownie będziemy mogli spotkać się na IEM 2022, by doświadczyć niesamowitych e-sportowych emocji, oglądając zmagania światowej czołówki graczy „CS:GO” czy „Starcraft II” na żywo. Oczywiście atrakcji podczas Intel Extreme Masters jest znacznie więcej, co możecie sprawdzić choćby w naszej relacji z IEM w 2018 roku.

Sprzedaż biletów na przyszłoroczną edycję zaczyna się już jutro, 23 września, od godziny 14:00. Akredytacje nabędziemy poprzez portal e-bilet. Ceny, w zależności od wybranych opcji, wahają się między 180 a 850 zł (są nawet takie w cenie 6000 zł). Zanim powiecie, że to dużo, sprawdźcie, co zawierają poszczególne pakiety!

W zeszłych latach bilety znikały w błyskawicznym tempie, więc z naszej strony możemy tylko poradzić, by nie zwlekać za długo.

Logo Intel Extreme Masters 2022