Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Hej,
Od pewnego czasu wiemy już kto pojedzie na Japan Expo reprezentować nasz kraj w konkursie ECG (European Cosplay Gathering). Trójka naszych cosplayerek została wybrana na konwencie MOKON 4, który organizowany był przez grupę MiOhi. Jest to największy konkurs tego typu w Europie i sama obecność na nim jest nie lada zaszczytem. A kim są nasi reprezentanci?

„W kategorii solo: Karolina "Kayomi" Kurek, która zwyciężyła z fantastycznym strojem Gaige z gry Borderlands 2
W kategorii grupa: Magdalena "Chester" Szymańska oraz Joanna "Lola" Lange, które wystąpiły we wspaniałym duecie - Barbarzynka i Mniszka z gry Diablo 3"

Sam Japan Expo trwać będzie od 2 do 6 lipca 2014 roku w Paryżu. Ze swojej strony zapraszamy Was do śledzenia na monitorach (lub też na żywo jeżeli macie taką możliwość :P) przebiegu konkursu!
Pozdrawiam, A.

>>>KLIK<<<

Tagged Under