Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

piątek, 18 maja 2018

Zdjęcia z konwentu Animefest 2018 - Sabat

Mamy przyjemność zaprezentować Wam galerię zdjęć z konwentu w Czeskim Brnie, jakim jest Animefest 2018. Podczas gdy większość z Was przebywała w Polsce na Pyrkonie, część z nas postanowiła wybrać się do Czech w celu sprawdzenia, jak bawią się nasi sąsiedzi. Czym się ta impreza różni od naszych, jak było, jak wygląda tam konkurs Cosplay? Wszystko postaram się szczegółowo opisać w relacji, a teraz zapraszam do przeglądania zdjęć z konwentu Animefest 2018. Mamy przyjemność zaprezentować Wam też zdjecia z konkursu Cosplay Debiut (13 uczestników), który odbył się o godzinie 12:30. Również tutaj, w drugiej części są zdjęcia z głównego konkursu Cosplay (15 scenek), który odbył się o 16:00 Życzymy miłej zabawy!

piątek, 18 maja 2018

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi