KOLA - Konferencja Larpowa 2020 - Kalendarz - Konwenty Południowe

Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

KOLA - Konferencja Larpowa 2020

KOLA - Konferencja Larpowa 2020 - Konwenty Południowe
Data:
17.01.2020 - 19.01.2020
Adres:
Katowice
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:
Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Dziewiąta Konferencja Larpowa wraca do Katowic. Niemal dekada minęła od pierwszego naszego spotkania, ponad trzy od początków larpowej drogi w Polsce. Był to czas rozwoju i przełomów, które uczynił nas takimi, jakimi jesteśmy.
Tym razem zbierzemy się, by uczyć się i debatować wokół hasła: “Byliśmy, Jesteśmy, Będziemy”. Uznaliśmy, że czas skupić się na naszej społeczności i roli, którą pełni, a także zasadach, na jakich powstaje. Poruszymy również temat odpowiedzialnej współpracy, która jest sednem działań larpowców.
Porozmawiamy o tym, jak powstaliśmy, pokażemy, jacy jesteśmy i kim się stajemy jako środowisko. Utrzymując to, co najlepsze z dziedzictwa naszych poprzedników, dołożymy własne cegiełki, przedstawiając Wam program oparty o design i rozwój, otwierając się przy tym szerzej na tematy około graczowskie.

Na tym wydarzeniu spotkasz: