Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Mazury i e-sport — czy istnieje lepsze połączenie? Mazurska Arena E-Sportowa w Ełku to impreza, którą właśnie objęliśmy swoim patronatem.

Ełk to sympatyczne miasto na obrzeżach Mazur, gdzie od 23 do 24 września odbędą się zawody w sportach elektronicznych. Impreza będzie miała miejsce w Szkole Podstawowej nr 2 w Ełku.

W programie między innymi: Counter-Strike (15.000 złotych nagrody dla najlepszej męskiej drużyny, 10.000 złotych - dla najlepszej drużyny żeńskiej), FIFA 17 na konsole (5 tys. złotych w puli), a także inne konkursy i miniturnieje dla starszych oraz młodszych graczy. Idealna weekendowa roz(g)rywka dla całej rodziny.

A wszystko to na pięknych Mazurach. Zatem: do zobaczenia!