Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

serce loduCesarstwo musi zmierzyć się z zagrożeniem innym niż wszystkie. Plemiona z południa kontynentu po raz pierwszy w historii jednoczą się i sprzymierzają przeciwko osadnikom i Kościołowi. Choć magia miała zniknąć wieki temu, szeregi barbarzyńskiej armii zasilają szamani i nadprzyrodzone stworzenia, wobec których ludzie są bezsilni.

Kiedy pod naporem niezwykłych najeźdźców upadają kolejne miasta, ksiądz Seth i owiany złą sławą żołnierz Erin Barinor podejmują desperacką próbę ratowania Cesarstwa. Daleko od niego zdani będą jednak tylko na siebie.

Znany motyw walki dobra ze złem opowiedziany w nowy, porywający sposób. Czy wiara i męstwo będą wystarczające, by ocalić ludzi? I czym jest tytułowe Serce Lodu, które wszyscy pragną zdobyć?

Książka „Serce Lodu” Arkadego Saulskiego do kupienia w księgarniach już od 15 marca.