Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Już niedługo, a dokładnie w przyszły czwartek, 26 lipca, do kiosków oraz sklepów powróci pierwsze w Polsce czasopismo dla fanów mangi i anime – „Kawaii”! Będzie to czterdziesty szósty numer tego magazynu, który do tej pory miał kilkuletnią przerwę. Jak informują wydawcy, czasopismo to zwiększy liczbę stron do 100, a za to cena spadnie do 6,99 zł.

W pierwszym numerze po wznowieniu będziemy mogli przeczytać o takich anime oraz mangach, jak: „Dragon Ball Super”, „Yuri!!! On Ice”, „One Punch Man”, „JoJo's Bizarre Adventure”, „Food Wars”, „Batman Ninja” czy o anime na Netflixie, a oprócz tego artykuły o innych dziełach japońskiej kultury, zarówno starych, jak i nowych. W pierwszym numerze będzie można znaleźć plakat z serii „Dragon Ball Super” oraz „Atak Tytanów”. Poniżej prezentujemy okładkę najnowszego „Kawaii”.

Po najświeższe informacje dotyczące magazynu zapraszamy na jego fanpage, tutaj.

Okladka magazynu Kawaii

Tagged Under