Chcesz zareklamować swoje wydarzenie, dotrzeć do jak największej liczby odbiorców i przy okazji otrzymać profesjonalne wsparcie marketingowe? Nic prostszego! Od lat wspieramy konwenty i wydarzenia fandomowe w ramach patronatu medialnego, informując o nich i wspomagając, aby więcej potencjalnych uczestników usłyszało o evencie.

Jak uzyskać patronat medialny Konwentów Południowych?

Wystarczy zgłosić swoje wydarzenie stacjonarne poprzez formularz kontaktowy lub adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Co zyskujesz?

Z naszej strony oferujemy przede wszystkim rozgłos, sławę i chwałę, a także zwiększone zasięgi wydarzenia za pomocą podlinkowania strony konwentu z atrybutem dofollow, wzmacniającym pozycjonowanie, reklamy graficznej oraz posta zawierającego informację o patronacie. Dodatkowo patronat medialny otwiera możliwości współpracy przy akcjach promocyjnych takich jak organizacja konkursów z nagrodami w formie biletów czy inne, korzystne dla obu stron rozwiązania.

Czego oczekujemy w zamian? 

Przede wszystkim umieszczenia naszego logo na stronie www oraz w materiałach promocyjnych wydarzenia oraz możliwości reklamy naszego serwisu podczas trwania konwentu, na przykład za pomocą plakatów lub roll-upa. Dodatkowo oczekujemy publikacji informacji na temat podjęcia przez nas patronatu medialnego na łamach kanałów informacyjnych wydarzenia.