Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

poniedziałek, 05 grudnia 2022

Zdjęcia ze zlotu Fanów gwiezdnych Wojen Blaster 2022 - Vivianne

Pierwsza edycja Zlotu Fanów Gwiezdnych Wojen przyciągnął tłumy osób do Radomskiej "Elektrowni", a to wszystko dzięki ciekawym atrakcjom przygotowanym przez organizatorów imprezy. Uczestnicy mieli możliwość oglądania kilku bogatych wystaw - od postaci przez modele broni i statków, stroje i wielu innych. Były też strefy rozrywki oraz możliwość wzięcia udziału w walce na miecze świetlne czy dyskusjach z największymi znawcami "Gwiezdnych Wojen". Wielką atrakcją był także liczny udział cosplayerów z Polish Garrison 501st Legion oraz Rebel Legion Eagle Base.

poniedziałek, 05 grudnia 2022

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi