Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

niedziela, 28 sierpnia 2022

Zdjęcia z konwentu VII Nami Airando 2022 - Ryśka

W odskoczni od fantastycznego świata, w który mogliśmy zanurzyć się w ten weekend we Wrocławiu, w innej części tego miasta, a mianowicie na Wyspie Słodowej odbył się już siódmy raz Japoński Festiwal Nami Airando!

Festiwal przypominał małe japońskie miasteczko, gdzie goście mogli podziwiać pokazy sztuk walki, tradycyjnego tańca, koncertów oraz spróbować japońskich przysmaków.

Zapraszam o obejrzenia relacji, udostępniania, lajkowania i oznaczania się na zdjęciach z konwentu Nami Airando 2022! ❀

niedziela, 28 sierpnia 2022

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi