Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

wtorek, 26 marca 2024

Zdjęcia z koncertu Anime Symphony 2024 - Ryśka

Przed Wami fotorelacja z pierwszej edycji Anime Symphony, która odbyła się w zeszły piątek w ICE Kraków Congress Centre.

W głównym holu gości witała ścianka, przy której można było zrobić sobie zdjęcie, a także sklep z gadżetami z anime Satori.

Sam koncert, mimo rozpoczęcia się z drobnym opóźnieniem, był magiczny. Dźwięki piosenek z naszych ulubionych anime płynące od Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu i solistów, porywały ponownie do ich świata. Jesteśmy pewni, że nie jednemu widzowi uroniła się łza ze wzruszenia! 🌸

wtorek, 26 marca 2024

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi