Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

poniedziałek, 07 listopada 2022

Zdjęcia z konwentu Pasja Minicon 2022 - uwuStefan

Organizowany przez Bibliotekę Gdynia oraz grupą inicjatywną Ratel Squad Pasja Minicon odbył się już 5 raz w Gdyni. Piąta edycja odbyła się w dniach 4-5 listopada 2022 roku i zawierała jeszcze ciekawszy i jeszcze większy program atrakcji w porównaniu do zeszłego roku.

Mnóstwo spotkań z autorami i autorkami książek, komiksów, ciekawymi panelami dotyczącymi szerokopojętej fantastyki czy historii, a także pełno konkursów i stoisk wystawców, a w centrum tego wszystkiego nasz kolega uwuStefan i jego zdjecia.

poniedziałek, 07 listopada 2022

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi