Aby przefiltrować galerie, kliknij jedną z poniższych kategorii:

środa, 13 grudnia 2023

Zdjęcia z Warszawskich Targów Fantastyki x Fantastyczne Planszówki - Zima 2023 - Vivianne

Targi Fantastyki w Warszawie, dopisały jak zwykle. Grudniowa edycja była doskonałą okazją do zrobienia świątecznych prezentów, wielu wystawców miało w swoim asortymencie artykuły w takiej właśnie tematyce. Ponadto, WTF-y przyzwyczaiły nas już, do spotkań i rozmów z ciekawymi gośćmi, nie inaczej było i tym razem, długie kolejki fanów ustawiały się po autografy i zdjęcia swoich ulubionych pisarzy.

W oczekiwaniu na przyszłoroczną, wiosenną edycję, zachęcam do nacieszenia oka, ostatnią już naszą fotorelacją w tym roku.

środa, 13 grudnia 2023

Fotorelacje z konwentów w Polsce

Witaj na naszej podstronie z galeriami zdjęć i fotorelacjami z konwentów! Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Tobą niezapomnianymi momentami z najważniejszych wydarzeń konwentowych. Nasza kolekcja obejmuje szeroki zakres tematyczny, od kultury japońskiej, popkultury, komiksów, gier wideo, po fantastykę i wiele innych. Przeglądaj nasze galerie i ciesz się fantastycznymi zdjęciami, które uchwycą atmosferę konwentów i pozwolą Ci odkryć świat fascynujących wydarzeń kulturalnych.

Nasze fotorelacje z konwentów są wypełnione wspaniałymi momentami, od wystaw, prezentacji, paneli dyskusyjnych, po spotkania z gośćmi specjalnymi i wiele innych. Dzięki naszym galeriom zdjęć możesz poczuć się jakbyś tam był, przenieść się w atmosferę konwentów i zobaczyć, co się działo na tych wyjątkowych wydarzeniach. Będziesz mógł również podziwiać kreatywność i zaangażowanie uczestników konwentów, ich oryginalne stroje i rekwizyty oraz niezapomniane momenty spędzone na wspólnym spotkaniu z pasjonatami z całego kraju.

Zapraszamy do przeglądania naszych galerii z konwentów i cieszenia się fascynującymi zdjęciami oraz fotorelacjami z tych niezapomnianych wydarzeń. Nasza podstrona będzie regularnie aktualizowana, więc zachęcamy do częstego odwiedzania naszego serwisu i odkrywania nowych galerii z kolejnych konwentów. Dołącz do naszej społeczności miłośników konwentów i ciesz się wyjątkowymi chwilami związanych z kulturą japońską, popkulturą, komiksami, grami wideo i innymi wydarzeniami konwentowymi