Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Festiwal DwuTakt 2019

Festiwal DwuTakt 2019 - Konwenty Południowe
Data:
31.08.2019
Adres:
Toruń, Rynek Staromiejski 6 (Centrum Kultury Dwór Artusa)
Kategoria:
Serial
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bilet normalny: 19zł
Bilet ulgowy: 9zł

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Dwutakt zagości ponownie w Dworze Artusa! Tym razem to impreza obowiązkowa dla każdego zapaleńca opery mydlanej i konesera ciężkich klimatów seriali kryminalnych.

Jeden z prężniej rozwijających się festiwali w północnej Polsce! Szósta edycja weźmie na warsztat uwielbiane przez każdego seriale! Od legendarnych polskich klasyków, jak Zmiennicy, czy Sensacje XX wieku, po najnowsze produkcje Netflixa, HBO czy polskie Ślepnąc od świateł. Pokażemy Wam seriale nie tyle oczami aktorów, co również ekipy tworzącej!

VI Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt oferuje uczestnikom to, czego nie będą mogli doznać na koncercie czy w kinie – bezpośredni kontakt z artystami. Nie tylko będzie można zobaczyć swoich idoli na żywo, ale zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wziąć autograf, a nawet z widowni zadać własne pytanie. W tym roku gwiazdy znane z najpopularniejszych seriali!

Ponadto stałe punkty programu jak bitwa rysunkowa, VR, giełda różności oraz gry planszowe, konsolowe, RPG czy strefa tatuażu. Na publiczność czekać będą warsztaty tematyczne (scenopisarskie i aktorskie), a także strefa superbohaterów, kino serialowe, cosplay oraz mnóstwo nagród do zdobycia!

Pamiętajcie, ostatni dzień wakacji będzie najfajniejszy, pod warunkiem, że spędzicie go z razem DwuTaktem!

Na tym wydarzeniu spotkasz: