Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Plansówki 2019 - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi

Plansówki 2019 - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi - Konwenty Południowe
Data:
05.10.2019 - 06.10.2019
Adres:
Kraków, ul. Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:

5 zł

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Lato mija, jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią deszczowe dni i długie jesienne wieczory. A co można sobie lepszego wyobrazić na takie warunki, niż planszę do ulubionej gry rozłożoną na stole i godnych przeciwników wokół stołu? ;)


Już po raz czwarty, wraz z MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 5, Siemacha Spotem Mogilska 58 oraz sklepem i wypożyczalnią Dragonus, zapraszamy do Krakowa wszystkich, którzy lubią spędzić popołudnie z rodziną lub przyjaciółmi przy planszy, kartach i żetonach. PlanSówki - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi to wydarzenie przeznaczone dla miłośników gier planszowych każdego rodzaju. Turnieje, konkursy, nauka gier oraz wypożyczalnia czynna przez cały pierwszy weekend października. Przewidziano również pewne ilości smoków!

Na tym wydarzeniu spotkasz: