Plansówki 2019 - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Plansówki 2019 - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Plansówki 2019 - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi - Konwenty Południowe
Gry planszowe
Kategoria
05.10.2019 - 06.10.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Kraków, ul. Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres
Bilety:

5 zł

Opis:

Lato mija, jesień nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią deszczowe dni i długie jesienne wieczory. A co można sobie lepszego wyobrazić na takie warunki, niż planszę do ulubionej gry rozłożoną na stole i godnych przeciwników wokół stołu? ;)

 

Już po raz czwarty, wraz z MDK przy ulicy Grunwaldzkiej 5, Siemacha Spotem Mogilska 58 oraz sklepem i wypożyczalnią Dragonus, zapraszamy do Krakowa wszystkich, którzy lubią spędzić popołudnie z rodziną lub przyjaciółmi przy planszy, kartach i żetonach. PlanSówki - Krakowskie Dni z Grami Planszowymi to wydarzenie przeznaczone dla miłośników gier planszowych każdego rodzaju. Turnieje, konkursy, nauka gier oraz wypożyczalnia czynna przez cały pierwszy weekend października. Przewidziano również pewne ilości smoków!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 1 (Maja)