KONgres 2020

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem KONgres 2020. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

KONgres 2020 - Konwenty Południowe
Inne
Kategoria
07.03.2020 - 08.03.2020
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Poznań, ul. Matejki 62 (Adam`s Conference Center)
Adres
Bilety:

30 zł

Opis:

Po raz czwarty spotkamy się w gronie organizatorów imprez fanowskich, tym razem w gościnnym Poznaniu, mieście gdzie odbywa się największy w Polsce festiwal fantastyki i którego mieszkańcy słyną z pragmatycznego podejścia do życia. W związku z tym, nie mamy innej opcji jak skupić się w tym roku na konkrecie, czyli "dobrych praktykach" wypracowanych na setkach imprez przez organizatorów konwentów, festiwali, dni tematycznych i innych wydarzeń fanowskich.

Od początku celem KONgresu jest wymiana doświadczeń, wspólna praca nad polepszaniem jakości prowadzonych przez nas projektów. W tym roku uznajemy, że nasze doświadczenie jest jednym z najcenniejszych zdobyczy, którymi możemy się podzielić. Zachęcamy każdego uczestnika KONgresu 2020 do zaprezentowania tego, z czego najbardziej są dumni.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10