Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

KONgres 2020

KONgres 2020 - Konwenty Południowe
Data:
07.03.2020 - 08.03.2020
Adres:
Poznań, ul. Matejki 62 (Adam`s Conference Center)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

30 zł

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Po raz czwarty spotkamy się w gronie organizatorów imprez fanowskich, tym razem w gościnnym Poznaniu, mieście gdzie odbywa się największy w Polsce festiwal fantastyki i którego mieszkańcy słyną z pragmatycznego podejścia do życia. W związku z tym, nie mamy innej opcji jak skupić się w tym roku na konkrecie, czyli "dobrych praktykach" wypracowanych na setkach imprez przez organizatorów konwentów, festiwali, dni tematycznych i innych wydarzeń fanowskich.

Od początku celem KONgresu jest wymiana doświadczeń, wspólna praca nad polepszaniem jakości prowadzonych przez nas projektów. W tym roku uznajemy, że nasze doświadczenie jest jednym z najcenniejszych zdobyczy, którymi możemy się podzielić. Zachęcamy każdego uczestnika KONgresu 2020 do zaprezentowania tego, z czego najbardziej są dumni.

Na tym wydarzeniu spotkasz: