Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Filozofikon 3.0+1.0 PhilosophyCon

Filozofikon 3.0+1.0 PhilosophyCon - Konwenty Południowe
Data:
14.09.2019 - 15.09.2019
Adres:
Kraków, ul. Grunwaldzka 5 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Inne
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Platon w swojej jaskini, wszystko w porządku z filozofią.

Ekipa „Filozofikonu”, Fundacja Optimum Pareto oraz Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zapraszają na wydarzenie poświęcone popkulturze spotkanie o nowatorskiej formie, łączącej konferencję naukową z konwentem.

Cykl „Filozofikon. Konwent i Konferencja Naukowa” umożliwia zetknięcie Adeptek i Adeptów filozofii na wszystkich etapach intelektualnych poszukiwań (studenckim, doktoranckim, doktorskim i innych) z Fanami i Fankami kultury popularnej, co automatycznie staje się okazją do popularyzowania samej filozofii.

Dzięki dotychczasowym edycjom „Filozofikonu” każdego roku ok. 200 Istot dowiaduje się więcej o takich fascynujących zagadnieniach jak retoryka gier wideo, bioetyczny aspekt ulepszeń rodem z „Deus Exa” czy ontologiczne wątki znanych mang i anime. Druga i trzecia odsłona cyklu uzyskały rangę międzynarodowej konferencji naukowej, a także zaoferowały jeszcze więcej typowo konwentowej rozrywki.

Na tym wydarzeniu spotkasz: