17. Zamojskie Spotkania z Fantastyką

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem 17. Zamojskie Spotkania z Fantastyką. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

17. Zamojskie Spotkania z Fantastyką - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
06.09.2019 - 08.09.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Zamość, ul. Sienkiewicza 22A (Centrum Szkół Mundurowych)
Adres
Opis:

Zamojski konwent może poszczycić się długą, bo już szesnastoletnią tradycją. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.

Jeżeli w interesujesz się fantastyką (również mangą i anime), czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPG, LARP albo po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało! Zapraszamy!
W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, dyskusje, pokazy, przedstawienia teatralne, spotkania autorskie, koncerty, sesje RPG i LARP, a także turnieje i konkursy z cennymi nagrodami. Nieodłączną częścią imprezy jest także sala z grami planszowymi (Games Room).

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10