Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Ikicon 2019

Ikicon 2019 - Konwenty Południowe
Data:
16.11.2019 - 17.11.2019
Adres:
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Kategoria:
Manga & Anime
Linki:
Dodaj do:

Cena:

20zł

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
10/10
Opis:

Dołączcie do nas podczas paneli oraz dyskusji tematycznych związanych zarówno z tradycyjną jak i nowoczesną Japonią, wykażcie się swoją wiedzą i umiejętnościami w trakcie przygotowanych przez nas konkursów i gier integracyjnych, dajcie się ponieść swojej pasji tańcząc i śpiewając razem z nami!

※ Dla zmęczonych duszyczek znajdzie się cichy kąt, w którym będą mogły wykazać się kreatywnością lub zanurzą się w fantastycznym świecie oferowanym przez dostępne u nas mangi, w kąciku mangowym.
※ Dla poszukiwaczy wyzwań przygotowaliśmy dwudniowy quest oraz warsztaty Juggera, na których nasi rzeszowscy profesjonaliści zaprezentują swoje techniki, a później przekażą swoje piankowe oręże do waszych rąk!
※ Ściany w waszym pokoju wciąż świecą pustkami? Spokojnie! Nasz ukochany wystawca Blue Box zaopatrzy was zarówno w plakaty i gadżety jak i tym razem japońskie przekąski!

Cosplay wszyscy znamy i kochamy, dlatego również na Ikiconie nasz Cosplay Team poprowadzi zajęcia w swojej sali, tym razem stawiamy na więcej praktyki! Chowacie w szafie swój ukochany cosplay? Wyciągajcie go! Zaprezentujcie się wszystkim na Cosplay Show Time! - pokazie mody konwentowej. Jeżeli go nie macie - bez obaw! Zza rogu wyłania się Evil Cosplay. Stwórz swój własny projekt z tego co znajdziesz pod ręką (Ikigai zapewni dostawę świeżutkiego KARTONU ❤️ i innych, mniej lub bardziej zbędnych narzędzi).

Listopad potrafi przyprawić o dreszcze i przygnębić - dlatego już teraz rezerwujcie swój wolny czas. Dołączcie do grona ludzi zakochanych i zafascynowanych Krajem Kwitnącej Wiśni, którzy na nowo rozbudzą w was pasję!

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Konwenty Południowe