Ikicon 2019

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Ikicon 2019. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Ikicon 2019 - Konwenty Południowe
To wydarzenie się już odbyło, sprawdź nasze relacje:
Manga & Anime
Kategoria
16.11.2019 - 17.11.2019
Data
poniżej 500poniżej 500
Przewidywana liczba uczestników
Rzeszów, ul. Osmeckiego 51 (Młodzieżowy Dom Kultury)
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Bilety:

20zł

Opis:

Dołączcie do nas podczas paneli oraz dyskusji tematycznych związanych zarówno z tradycyjną jak i nowoczesną Japonią, wykażcie się swoją wiedzą i umiejętnościami w trakcie przygotowanych przez nas konkursów i gier integracyjnych, dajcie się ponieść swojej pasji tańcząc i śpiewając razem z nami!

※ Dla zmęczonych duszyczek znajdzie się cichy kąt, w którym będą mogły wykazać się kreatywnością lub zanurzą się w fantastycznym świecie oferowanym przez dostępne u nas mangi, w kąciku mangowym.

※ Dla poszukiwaczy wyzwań przygotowaliśmy dwudniowy quest oraz warsztaty Juggera, na których nasi rzeszowscy profesjonaliści zaprezentują swoje techniki, a później przekażą swoje piankowe oręże do waszych rąk!

※ Ściany w waszym pokoju wciąż świecą pustkami? Spokojnie! Nasz ukochany wystawca Blue Box zaopatrzy was zarówno w plakaty i gadżety jak i tym razem japońskie przekąski!

Cosplay wszyscy znamy i kochamy, dlatego również na Ikiconie nasz Cosplay Team poprowadzi zajęcia w swojej sali, tym razem stawiamy na więcej praktyki! Chowacie w szafie swój ukochany cosplay? Wyciągajcie go! Zaprezentujcie się wszystkim na Cosplay Show Time! - pokazie mody konwentowej. Jeżeli go nie macie - bez obaw! Zza rogu wyłania się Evil Cosplay. Stwórz swój własny projekt z tego co znajdziesz pod ręką (Ikigai zapewni dostawę świeżutkiego KARTONU ❤️ i innych, mniej lub bardziej zbędnych narzędzi).

Listopad potrafi przyprawić o dreszcze i przygnębić - dlatego już teraz rezerwujcie swój wolny czas. Dołączcie do grona ludzi zakochanych i zafascynowanych Krajem Kwitnącej Wiśni, którzy na nowo rozbudzą w was pasję!

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
0/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Axor, Marzena „Mavea” Surowiec)