Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Konferencja Larpowa 2020

Konferencja Larpowa 2020 - Konwenty Południowe
Data:
24.01.2020 - 26.01.2020
Adres:
Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2 (Katowice Miasto Ogrodów)
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Drodzy gracze, twórcy, uczestnicy i sympatycy larpów! Serdecznie zapraszamy Was do Katowic, na dziewiątą edycję ogólnopolskiej Konferencji Larpowej!

Szykujemy dla Was bogaty i innowacyjny program. Każdy blok tematyczny zawiera nitki wystąpień przeznaczonych dla doświadczonych twórców, początkujących twórców, a także dla graczy i uczestników larpów.
Zbieramy artykuły do publikacji konferencyjnej, które mają dostarczyć cennych informacji o tym jak założyć i rozwijać swoją społeczność larpową.
W programie uwzględniliśmy czas przeznaczony na odpoczynek i część integracyjną. Zadbaliśmy o przestrzeń na zabawy taneczne i dodatkowe rozrywki.

Na tym wydarzeniu spotkasz: