Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jesienna Uczta Larpowa w Warszawie

Jesienna Uczta Larpowa w Warszawie - Konwenty Południowe
Data:
25.10.2019 - 27.10.2019
Adres:
Warszawa, rynek Starego Miasta
Kategoria:
LARP
Linki:
Dodaj do:

Cena:

W lipcu zeszłego roku powstała inicjatywa, zainicjowana przez Marta Błaszkiewicz, Piotr Nowakowski i Andrzej Pierzchała, by w luźnej atmosferze spotykać się w Warszawie i grać w larpy. Od tego czasu prowadziliśmy larpy małe i większe, także dzięki materiałom udostępnianym przez twórców w formie Print&Play - w tym tygodniu przekroczymy z hukiem dyszkę!


 


Z tej okazji, zapraszamy Was serdecznie na Jesienną Ucztę Larpową. W planie chambery oraz jeepy, otwarte na graczy doświadczonych i nowych, od piątkowego popołudnia aż do niedzieli. Szczegóły w postach wydarzenia, najważniejsze linki:

Przewidywana liczba uczestników:
poniżej 200
Ocena:
0/10
Opis:

Na tym wydarzeniu spotkasz: