Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Grawitacja 2020 – VI Dzień Gier Planszowych na UMK (odwołany)

Grawitacja 2020 – VI Dzień Gier Planszowych na UMK - Konwenty Południowe
Data:
14.03.2020
Adres:
Toruń, ul. Fryderyka Chopina 12/18 (Uniwersytet Mikołaja Kopernika. Wydział Matematyki i Informatyki)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Udział w imprezie jest bezpłatny. Drobna jednorazowa opłata w wysokości 10 zł pobierana jest jedynie w wypożyczalni gier (od jednej osoby, która wypożycza gry dla całej grupy na cały dzień) – z opłaty zwolnieni są posiadacze Karty Absolwenta UMK, legitymacji studenta Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu i ucznia Uniwersyteckie Liceum

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

W ramach konwentu uruchomiona zostanie wypożyczalnia gier planszowych i towarzyskich. Będzie można skorzystać z pomocy instruktorów i animatorów, którzy będą doradzać wybór gier, tłumaczyć zasady i udzielać porad w trakcie rozgrywek. Prowadzone będą pokazy i turnieje z nagrodami oraz inne atrakcje.

Na tym wydarzeniu spotkasz: