Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2020

Dołącz do naszego serwera społeczności konwentowej na Discordzie! To dzięki niemu możesz umówić się na wspólny dojazd, znaleźć inne osoby wybierające się oraz po prostu zainteresowane wydarzeniem Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2020. Buduj z nami społeczność konwentową, bo naprawdę warto!

Ogólnopolski Festiwal Sabat Fiction-Fest 2020 - Konwenty Południowe
Fantastyka
Kategoria
21.08.2020 - 23.08.2020
Data
2000-50002000-5000
Przewidywana liczba uczestników
Internet
Adres

Na tym wydarzeniu spotkasz:

Opis:

Książki, komiksy, kultura dalekiego wschodu, a także gry elektroniczne i gry bez prądu to tylko kropla w morzu atrakcji, jakie czekają nas na Kieleckich Targach w połowie sierpnia 2020 roku. Osoby przyjeżdżające na Sabat Fiction - Fest po raz pierwszy na pewno nie będą mogły narzekać na nudę. Miłośników fantastyki, którzy odwiedziły targowe hale w latach wcześniejszych, zaskoczy jeszcze większa ilość trwających przez sierpniowy weekend rozrywek. Główną atrakcją wydarzenia i sercem festiwalu stanie się różnorodny program, składający się z setek godzin prelekcji, paneli dyskusyjnych i spotkań z gośćmi specjalnymi festiwalu. Uczestnicy Sabat Fiction – Fest 2020 będą mieli okazję wziąć udział w programie zarówno podczas dnia, ale także i festiwalowych nocy.

Linki:
Dodaj do:
Ocena:
5/10
Użytkownicy, którzy dodali wydarzenie do My Convention List: 2 (Szymon "Zotxonk" Surowiec, Damian "Skillile" Pospieszałowski)