Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

II Festiwal Gier Planszowych OSTROwPLANSZE

II Festiwal Gier Planszowych OSTROwPLANSZE - Konwenty Południowe
Data:
29.02.2020 - 01.03.2020
Adres:
Ostrów Wielkopolski, Ludwika Waryńskiego 29 (Szkoła Podstawowa Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej)
Kategoria:
Gry planszowe
Linki:
Dodaj do:

Cena:

Bezpłatne

Przewidywana liczba uczestników:
200-500
Ocena:
0/10
Opis:

Do Ostrowa przyjadą wydawnictwa z całej Polski, które bardzo chętnie zaprezentują Wam swoje bestsellery i nowości. Zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół. Gwarantujemy dobrą zabawę dla każdego! A jeśli brakuje Wam towarzystwa, to też nie problem, na miejscu na pewno znajdziemy kogoś do wspólnej gry.

Pamiętajcie, nie musicie znać się na planszówkach – jeśli lubicie grać w Monopoly, Chińczyka lub Scrabble, pokażemy Wam dużo więcej ciekawych gier! Nasi wolontariusze chętnie Wam wszystko wyjaśnią, pokażą i nauczą grać w setki planszówek, które dla Was przygotujemy. Będziecie mogli też wziąć udział w licznych konkursach i turniejach z nagrodami!

Na tym wydarzeniu spotkasz: